Авторські статті

В іншому випадку в Україні побудують кладовище свободи. Дійте!

Кожен удар кийком “Беркуту” по мирним людям на Майдані – це удар кийком по обличчю всього українського народу. Не дайте Януковичу зробити насилля нормою нашого життя.

Ніяких переговорів з бандою, ніяких круглих столів з ними. Тільки негайна відставка Януковича та його оточення.

Зупиніть авторитарний режим в Україні фінансовими та візовими санкціями, міжнародними антикорупційними розслідуваннями. В іншому випадку в Україні побудують кладовище свободи. Дійте!

Сьогодні ми бачимо спробу вищого керівництва держави, прокуратури “призначити винних”, а не розслідувати злочин, як того вимагає закон. Влада ладна здати “призначених винними” декількох генералів та інших організаторів цього антилюдського злочину, не називаючи реальних замовників та безпосередніх виконавців-беркутівців.

Попри запевнення представників нинішньої влади, що в ході візиту до Москви Янукович говорив із Президентом РФ Путіним лише про ціну на газ для України та про окремі комерційні проєкти, громадяни України небезпідставно підозрюють чинний режим у підготовці здачі України на милість Кремля.

Люди боріться за свої права, боріться за майбутнє своїх дітей, боріться за свою країну, тому що тільки завдяки нам вони стали олігархами, і вони про це забули! Слава Україні! І слава тим Героям які зараз на майдані, я до останнього з вами!

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України