Кличко: Янукович – мій персональний суперник. Я викликаю його на ринг!

Я оголошую, що Янукович – мій персональний суперник. Я викликаю його на ринг! Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко, виступаючи зі сцени Майдану на Народному віче.

“Я не продам і не залишу Майдан! Вихід з кризи – тільки дострокові вибори! Янукович на круглому столі сказав, що не боїться перезавантаження влади? Нехай доведе це в чесній боротьбі. На дострокових виборах!”, – наголосив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що чинна влада здає національні інтереси України, незалежність і перспективи кращого життя. “Що сьогодні у Москві напідписував Янукович? Він навіть прес-конференцію там скасував, щоб не розказувати журналістам про це! А український народ має право знати що і на яких умовах Янукович там наобіцяв!”, – відзначив лідер “УДАРу”.

Кличко зазначив, що за наявною інформацією Янукович використав країну як заставу. “З поінформованих джерел стало відомо, що він підписав кредитну угоду на 15 мільярдів доларів під заставу українського майна – стратегічних підприємств України: машинобудування, літакобудування, енергетичних підприємств. Не виключено, що й ГТС. Ми вимагаємо повної інформації про всі підписані документи. Україні не потрібна влада, яка так зневажає свій народ!”, – наголосив політик.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh