Авторські статті

У Москві порушено 22 кримінальні справи стосовно іноземців за ухилення від військової служби

В Москві порушили 22 кримінальні справи про ухилення від військової служби стосовно мігрантів з Центральної Азії, які отримали громадянство росії.

Як йдеться у прес-релізі Слідчого комітету росії, понад 80 осіб, які народилися в країнах Центральної Азії, і мають російське громадянство, були направлені на військову службу у складі ЗС РФ.

У СК зазначили, що разом із військкоматами Москви вивчають особисті справи призовників «з метою виявлення осіб, які ухиляються від проходження військової служби».

У відомстві додали, що громадянство РФ припиняється, зокрема, якщо людина «ухилилася від проходження військової та альтернативної громадянської служби».

Раніше повідомлялося, що у Росії родичі мобілізованих закликали відправити на фронт силовиків та мігрантів для ротації.

Нагадаємо, у Росії жінок активно готують до війни.

Через великі втрати на фронті Росія розпочала мобілізацію серед випускників технікумів та професійно-технічних училищ (ПТУ) на Далекому Сході, обіцяючи їм “великі гроші”. Повідомляється, що окупаційні агітатори пропонують виплату у розмірі 600 тисяч рублів (або 6200 доларів) та забезпечення у розмірі не менше 200 тисяч рублів (або 2000 доларів) для тих, хто готовий пройти службу в армії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України