В Хабаровському краї РФ місцевий військовий комісаріат вербує військових для поїздки в Україну

Багатьом молодим людям в Хабаровскойм краї Російської Федерації місцевий крайовий військовий комісаріат пропонує поїхати за хорошу оплату на Схід України «захищати росіян» і позбавлятися від «бандерівців».

Про таку новину повідомляє «Преса України».

А пропонує вищевказаний військкомат поїздку в Україну за допомогою роздачі листівок у квартири потенційних найманців і терористів.

«Охочих вступити на службу в армію просимо звернутися за адресою Хабаровськ, вул. Сєришева 3.

Тут здійснюється відбір на контрактну службу до лав ЗС РФ», – саме з таких фраз починає «крайвоєнкомат» агітацію в російську армію.

Але найцікавіше, звичайно ж, далі.

«Контрактникам, які хочуть допомогти своїм одноплемінникам – російському населенню Донбасу позбутися від присутності там фашистів-бандерівців, буде надано сприяння та необхідну допомогу. Зарплата гідна», – не соромлячись, російське військове відомство вербує найманців і терористів.

Нагадаємо читачам , що 20 лютого 2015 року за підтримки російської влади і так званого «руху новоросія», яким керує відомий московський терорист Гіркін, пройде благодійний концерт», всі кошти від якого мають піти на лікування поранених і покалічених на Сході України терористів.

Організатори цієї акції допомоги терористам вже проаноансували участь у концерті відомих (і не дуже) артистів – прихильників ватного «руского міра»: Івана Охлобистіна, Вікі Циганової, Гаріка Сукачьова, Ігоря Слуцького, Юлії Андрєєвої, Романа Разума, Ради Рая.

Повідомляється, що в концертному залі повинні бути присутні самі терористи, яким і будуть віддані всі гроші від цього концерту.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh