Авторські статті

В Хабаровському краї РФ місцевий військовий комісаріат вербує військових для поїздки в Україну

Багатьом молодим людям в Хабаровскойм краї Російської Федерації місцевий крайовий військовий комісаріат пропонує поїхати за хорошу оплату на Схід України «захищати росіян» і позбавлятися від «бандерівців».

Про таку новину повідомляє «Преса України».

А пропонує вищевказаний військкомат поїздку в Україну за допомогою роздачі листівок у квартири потенційних найманців і терористів.

«Охочих вступити на службу в армію просимо звернутися за адресою Хабаровськ, вул. Сєришева 3.

Тут здійснюється відбір на контрактну службу до лав ЗС РФ», – саме з таких фраз починає «крайвоєнкомат» агітацію в російську армію.

Але найцікавіше, звичайно ж, далі.

«Контрактникам, які хочуть допомогти своїм одноплемінникам – російському населенню Донбасу позбутися від присутності там фашистів-бандерівців, буде надано сприяння та необхідну допомогу. Зарплата гідна», – не соромлячись, російське військове відомство вербує найманців і терористів.

Нагадаємо читачам , що 20 лютого 2015 року за підтримки російської влади і так званого «руху новоросія», яким керує відомий московський терорист Гіркін, пройде благодійний концерт», всі кошти від якого мають піти на лікування поранених і покалічених на Сході України терористів.

Організатори цієї акції допомоги терористам вже проаноансували участь у концерті відомих (і не дуже) артистів – прихильників ватного «руского міра»: Івана Охлобистіна, Вікі Циганової, Гаріка Сукачьова, Ігоря Слуцького, Юлії Андрєєвої, Романа Разума, Ради Рая.

Повідомляється, що в концертному залі повинні бути присутні самі терористи, яким і будуть віддані всі гроші від цього концерту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.