Техно

В Google Play посилили перевірку нових додатків на віруси

Реліз додатків буде затримуватися на 3 дні після недавнього скандалу з зломом смартфонів користувачів Android

На сьогоднішній день Google Play є одним з найпопулярніших маркетів для розповсюдження програм і додатків на базі Android, тому не дивно, що на майданчик такого масштабу можуть просочуватися заражені вірусами додатки.

Однак, після виявлення близько 85 вірусних програм, які завантажили понад 8 000 000 користувачів, в Google Play було вирішено посилити перевірку нових додатків на віруси. Експерти з Trend Micro допомогли «Корпорації добра» очистити «вітрини» інтернет-магазину від недоброякісного софту. Тепер, у корпорації попереджають, що при випуску програми розробникам необхідно враховувати як мінімум 3-денну затримку, під час якої Android-додаток буде проходити прискіпливу перевірку. У разі, якщо знадобитися більше часу для аналізу софту, то розробники будуть отримувати повідомлення про приблизні терміни її закінчення.

Такої політики кібербезпеки в Google планували почати дотримуватися ще в квітні 2019 року, але після недавніх подій, пов’язаних з різким збільшенням неякісного софта і необхідністю його усунення, було вирішено вдатися до максимально суворим заходам. З більш тривалим терміном очікування перевірки можуть зіткнутися нові видавці додатків. Також на Reddit члени Android Developer зазначили, що на тривалість перевірки софта можуть вплинути різні чинники, про які розробник програми буде повідомлено. Нововведення не оминуть і видавців з великим стажем.

В Google Play ужесточили проверку новых приложений на вирусы

Незважаючи на те, що такі зміни можуть спричинити за собою хвилю невдоволення з боку розробників додатків, в компанії Google стверджують, що безпека їх користувачів понад усе. Крім того, за допомогою ретельної перевірки вдасться скоротити наявність шкідливого програмного забезпечення на теренах майданчики Google Play до мінімуму, а сумнівні видавці Android-програм не зможуть більше займатися шахрайством. Таким чином, корпорація підтверджує сові звання доброчесної розробника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.