Новини з Австрії

В Австрії у будинку міністра фінансів Блюмеля провели обшук – звинувачують у корупції

Як стало відомо, вранці 14 травня в будинку міністра фінансів Гернота Блюмеля стався обшук. Міністр був присутній при обшуку будинку.

Вранці міністра викликали в прокуратуру з питань економіки та корупції. Потім співробітники прокуратури прибули в його квартиру. Там у міністра вилучили мобільний телефон і USB-накопичувачі.

Блюмель підтвердив, що проходить в якості підозрюваного в розслідуванні діяльності Casinos Austria і Novomatic.

«Після розмови з прокурором я тепер розумію звинувачення», – сказав Блюмель.

Очевидно, що мова йде про пожертвування компанії Novomatic на користь ÖVP. «Ніяких пожертвувань від Novomatic не приймалося», – підкреслив міністр.

Про статус обвинуваченого міністр дізнався зі ЗМІ

За інформацією офісу Блюмеля, в будинку міністра пройшов обшук. В ході цього він «надав всі необхідні документи і електронні пристрої».

«Я готовий в будь-який момент зробити все необхідне, щоб дати можливість швидко прояснити ситуацію і спростувати неправдиві звинувачення», – сказав міністр.

За інформацією ЗМІ події стосуються липня 2017 року. У той час у Novomatic були проблеми з італійською владою щодо концесій на азартні ігри. Вона звернулася за допомогою до Блюмеля. Крім того, Novomatic зробила потенційну пропозиція про пожертвування.

«Ми б ніколи не прийняли пожертвування від гральних компаній, сказав Блюмель, відкидаючи звинувачення. «Проблеми австрійських компаній за кордоном доводяться до відома політиків щодня. Це природно, тому що мова йде про австрійські робочі місця ». Списки пожертвувань партії ÖVP є «загальнодоступними і можуть бути переглянуті будь-яким», – запевнив він. «Ніяких пожертвувань від Novomatic не приймалося».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України