Політика

В Чорногорії під російськими прапорами відбулися акції протесту на захист російської церкви

23 серпня, за тиждень до парламентських виборів, в Чорногорії відбулися чергові акції протесту проти Закону про свободу віросповідання. В Подгориці та багатьох інших містах відбулися збори біля храмів та литії – хресні ходи

Учасники акцій закликали громадян Чорногорії голосувати проти діючої влади на чолі із Міло Джукановичем.

До присутніх на зборах біля храму Воскресіння в Подгориці звернувся митрополит Чорногорський та Приморський Сербської православної церкви Амфілохії, який оголосив, що цього року він вперше піде на парламентські вибори та проголосує “по совісті”.

Він підкреслив, що жителі Чорногорії мають піти на вибори і проголосувати проти тих, хто приніс беззаконня, і хто намагається зруйнувати основи Чорногорії.

Підтримали Сербську церкву та сербів в Чорногорії і в сусідніх країнах. Автолитії до кордону із Чорногорією були організовані в Сербії та Республіці Сербської (Боснія і Герцеговина).

Чорногорська поліція кілька годин блокувала дороги до окремих прикордонних переходів із Сербією та БіГ для того, щоб колони протестувальників з Чорногорії не змогли організувати спільну акцію на кордоні із своїми однодумцями із сусідніх держав. Також були деякий час заблоковані траси на Подгорицю за для попередження скупчення людей на протестної акції в столиці.

За матеріалами ЗМІ та соціальних мереж

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.