Українці в Чехії

В Чехії газова компанія анонсувала підвищення цін на газ

Празька енергетична компанія Pražská plynárenská з 31 грудня має намір підвищити ціну на газ для кінцевих споживачів – подорожчання становитиме в середньому 7,3%. Про це агентству ČTK повідомив речник фірми Мирослав Вранек.

Підвищення зумовлено різким зростанням оптових цін на блакитне паливо на європейській біржі. Клієнтів компанії із зафіксованими на 2022 рік тарифами подорожчання не зачепить.

«Для домогосподарств тільки з газовими плитами та річним споживанням 0,4 MWh щомісячні витрати збільшаться на 16 крон. Для домогосподарств, які використовують газ для приготування їжі та нагрівання води з річним споживанням 4 MWh, щомісячні витрати збільшаться на 39 крон. Для сім’ї, яка використовує природний газ для приготування їжі, нагрівання води та опалення з річним споживанням 11 MWh, щомісячні витрати збільшаться на 136 крон», – сказав Вранек.

Ціни підвищують також інші столичні енергокомпанії . Так, з 1 грудня клієнтам Pražská teplárenská доведеться щомісяця платити за опалення в середньому на 250-350 крон більше, а клієнтам ČEZ – на 250 крон більше за електроенергію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України