Українці в Чехії

В центрі Праги евакуювали скандальний лімузин з рекламою еротичного клубу

З празької вулиці Dlouhá на деякий час зник лімузин з рекламою еротичного клубу на кузові. Машину евакуювали, оскільки вона заважала ремонту дороги, а власник проігнорував вимогу відігнати транспортний засіб.

Рішення про усунення перешкоди прийняла муніципальна поліція. Столичні комунальники вперше зіткнулися з таким завданням: занурити 7-метровий автомобіль на евакуатор і закріпити його для безпечного транспортування виявилося непросто.

Власнику лімузина виписали штраф 2000 крон за те, що він не відігнав машину в установлень рядків. Йому також доведеться додатково заплатити за виклик евакуатора.

Відзначимо, цей лімузин кілька років стояв на вулиці Dlouhá до невдоволення багатьох городян, які вважають, що реклама подібного роду псує вигляд міста. Це не єдиний лімузин, який клуб використовує в якості носія для зовнішньої реклами. Ще два регулярно стояли на вулиці Melantrichova і на площі Республіки прямо біля Порохових воріт.

З формальної точки зору такий метод піару цілком легальний. Власник автомобіля оформивши дозвіл на паркування в «синій зоні» і справно за неї платити, тоді як закон ніяк не регулює допустиму площа рекламної поверхні на автомобілях.

«Автомобіль нічим не порушує чинну постанову Праги про рекламу в суспільних місцях, оскільки не має додатково встановленого носія інформації і знаходиться в зоні платного паркування з дійсної паркувальної карткою», – заявила представник поліції Ірена Сейфертова.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України