21-річна студентка робить маски для глухих

Весь світ сьогодні зіткнувся з дефіцитом медичних товарів. Через нестачу масок люди вчаться виготовляти їх самостійно.

Але студентка на ім’я Ешлі Лоуренс звернула увагу, що ніхто не робить маски для глухих і слабочуючих. Вона вирішила сама вирішити цю задачу.Ashley Lawrence

Ешлі вивчає освіту для глухих в Університеті Східного Кентуккі. Зараз вона на самоізоляції. 21-річна студентка взялася за цю витівку, коли усвідомила, що масок для глухих практично немає.

«Я побачила у Фейсбуці, що люди роблять багаторазові маски для інших замість одноразових, і подумала: а як же глухі і слабочуючі?» — розповідає Ешлі.

21-летняя студентка делает маски для глухих и слабослышащихAshley Lawrence

Вона залучила до справи свою матір, і разом вони стали виготовляти маски з прозорим віконцем на місці рота. Для людей, які спілкуються мовою жестів, можливість читати по губах абсолютно необхідна.

«Навіть коли фізичної розмови немає і ви використовуєте жерсті, в масці втрачається половина сказаного», — пояснює Ешлі.

21-летняя студентка делает маски для глухих и слабослышащихAshley Lawrence

Ешлі опублікувала фото свого винаходу в Фейсбуці, і швидко виявилося, що попит на такі маски величезний. На неї звернули увагу ЗМІ, і тепер замовлення на маски надходять з усієї Америки.

Поки що Ешлі з мамою роблять стільки, скільки можуть, і роздають їх безкоштовно. Але із-за зростаючого попиту вона планує викласти креслення та інструкції у відкритий доступ. Вона відкрила сторінку збору коштів для купівлі матеріалів.

21-летняя студентка делает маски для глухих и слабослышащихAshley Lawrence

А ви думали про цю проблему?

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh