Життя

21-річна студентка робить маски для глухих

Весь світ сьогодні зіткнувся з дефіцитом медичних товарів. Через нестачу масок люди вчаться виготовляти їх самостійно.

Але студентка на ім’я Ешлі Лоуренс звернула увагу, що ніхто не робить маски для глухих і слабочуючих. Вона вирішила сама вирішити цю задачу.21-летняя студентка делает маски для глухих и слабослышащихAshley Lawrence

Ешлі вивчає освіту для глухих в Університеті Східного Кентуккі. Зараз вона на самоізоляції. 21-річна студентка взялася за цю витівку, коли усвідомила, що масок для глухих практично немає.

«Я побачила у Фейсбуці, що люди роблять багаторазові маски для інших замість одноразових, і подумала: а як же глухі і слабочуючі?» — розповідає Ешлі.

21-летняя студентка делает маски для глухих и слабослышащихAshley Lawrence

Вона залучила до справи свою матір, і разом вони стали виготовляти маски з прозорим віконцем на місці рота. Для людей, які спілкуються мовою жестів, можливість читати по губах абсолютно необхідна.

«Навіть коли фізичної розмови немає і ви використовуєте жерсті, в масці втрачається половина сказаного», — пояснює Ешлі.

21-летняя студентка делает маски для глухих и слабослышащихAshley Lawrence

Ешлі опублікувала фото свого винаходу в Фейсбуці, і швидко виявилося, що попит на такі маски величезний. На неї звернули увагу ЗМІ, і тепер замовлення на маски надходять з усієї Америки.

Поки що Ешлі з мамою роблять стільки, скільки можуть, і роздають їх безкоштовно. Але із-за зростаючого попиту вона планує викласти креслення та інструкції у відкритий доступ. Вона відкрила сторінку збору коштів для купівлі матеріалів.

21-летняя студентка делает маски для глухих и слабослышащихAshley Lawrence

А ви думали про цю проблему?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України