Авторські статті

В Бориспільському аеропорту панує базлад та корупція

ДАІ “кришує” своїх таксистів, штрафуючи чужих; вікна, в яких мають працювати митники в більшості зачинені. Пасажири простоюють в довжелезних чергах. І це при тому, що поруч столиця – Київ. Саме такий висновок можна зробити, прочитавши повідомлення від Сергія Притули :

“Фотка, звісно ж, мімімішна та історія невтішна:(.

Аеропорт Бориспіль. Термінал D. Прилетів з Дніпропетровська, ще з борту літака викликав таксі. Вийшов з терміналу, став прямісінько під знаком “Зупинка таксі”. Є такий одразу навпроти виходу. Само собою від веревиці іномарок (по віку моїх ровесниць), припаркованих вздовж терміналу, підійшло кілька чоловік з мантрою “таксітаксітаксі”, але переплачувати бориспільським хлопцям на рівному місці бажання не мав. Стою, чекаю свою машину. Телефонує водій, який має мене підібрати і призначає мені рандеву метрів за 50 від терміналу, десь за шлагбаумом… я ніби хлопець не лінивий, але не зовсім зрозумів, чого це я маю бігати за таксі і уклінно попрохав підібрати мене там де я стою, себто на виході з терміналу, під знаком “Зупинка таксі”. За 5хв водій зателефонував і сказав, що все-таки чекає мене трохи далі по дорозі, за шлагбаумом, бо на ту смугу, яка прилегла до терміналу його не пускають даїшники. “Я на аварійці стою за шлагбаумом, ви мене одразу побачите”,- сказав водій і це було безальтернативно. Сумку в руки, йду. Підхожу до таксі, а того водія вже гарненько “пресує” пан капітан ДАІ за зупинку в недозволеному місці. Поспілкувався з капітаном на предмет того, як він прекрасно виконує свої обов*язки, поїхали.

Коротше, нікому звісно ж Америку не відкрию тим, що під терміналом можуть паркуватись тільки “свої, прикормлені” таксисти, які, звісно ж комусь “відкашлюють” за ексклюзивне право перебувати на жирній точці, в першій хвилі. Але мать-перемать, шановні. Даїшник дрючив водія за зупинку там, де неможна в той час, коли інший наряд не дозволив йому під*їхати туди, куди можна! Ніхрена собі схема! Синньо-жовтий прапорець на машині ДАІ виглядав в цей момент просто як плювок в лице. Це ж якими гнидами треба бути! І це ж як адміністрація аеропорту має неповажати своїх клієнтів, пасажирів, щоб не дати їм можливості скористатись послугами нормальних служб таксі, а насильно пхати в прокуренітачки місцевих “князів шашечки”.

Ладно, я був сам і з легким багажом. А якщо ціла родина повертається з відпустки з малими дітьми і купою сумок!!! Якого біса, питається, ті люди мають гнати з тим всім на руках чорт зна куди за шлагбаум, якщо вони мають вийти з терміналу і сісти у люб*язно подане авто.

Кааааарррррочє, i’m very dissapointed. Живемо по-новому? Хрін там! Ніхто не хоче мінятись. Прикро.”

Дописувач також повідомляє, що вони теж здивувались :

“Але нас завчасно водій таксі попередив. Ми піднімались на 3 поверх. Звідти забирають пасажирів таксисти по виклику. І взагалі весь цей термінал Д страшна пєчаль. Ми 40 хв стояли в черзі на виході з літака. Бо прилетіло одразу 6 рейсів? Ну той що? У Відні, наприклад, щохвилини приземляються літаки. Чого зачинені половина віконечок паспортного контролю, якщо всі знають, що приземлиться 6 рейсів? А потім ще таксист тобі пояснює, що він не може тебе з 1 поверху забрати…. Вичухаємся ми колись з цього всього чи нє? Вилітали з Хельсінки, де нам перед взльотом спеціальні машини мили літак від снігу, де взлітну смугу щодесять хвилин чистить одночасно 10 снігоочисних машин, прилітаєш додому, а тут таксисти не можуть між собою розібратись. Сумно.”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.