Політика

Прогноз розвитку російсько-української війни в контексті санкцій ЄС

Якщо санкційна комісія хоча-б частково зніме санкції з Росії, то вже навесні, Росія стане в прискореному режимі нарощувати військову міць на сході України і почне військовий наступ.

Наслідки таких рішень санкцій комісії ЄС і російського керівництва можуть спричинити глобальну катастрофу, їх фінал неможливо передбачити. Реалізація такого варіанту з боку Євросоюзу малоймовірна.

Якщо санкційна комісія, проаналізувавши реалізацію санкцій політики прийде до висновків про те, що цілі, заради яких введені санкції абсолютно не досягнуті, а саме: російська окупація АР Крим, частини територій Донецької та Луганської областей не знята, військовий конфлікт на сході України триває, і заради досягнення невиконаних санкційних цілей введе щодо Росії нові, більш жорсткі, адекватні санкції, здатні нейтралізувати російську військову агресію, то можливо, що вже влітку 2015 російська військова окупація частини територій Донецької та Луганської областей буде знята.
На цих територіях відновиться верховенство конституції і законів України, повернеться українська влада. У більш довгостроковій перспективі з боку Росії вирішиться питання і про зняття російської окупації з АР Крим. Реалізація такого варіанту з боку Євросоюзу найбільш вірогідна.

Yuriy Shulipa

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.