В Болгарії туроператори погрожували протестами через обов’язковий тест на COVID-19 для українців

Обов’язковий тест на COVID-19 для українських туристів відмінений

Обов’язкові тести на ПЛР для українських туристів у нашій країні відмінено на сьогодні, а два готелі на узбережжі Чорного моря будуть відведені для карантинних туристів. Про це повідомила нова міністр туризму Мар’яна Ніколова. Рішення було прийнято після її зустрічі з туристичною індустрією на Сонячному березі.

Скасування замовлення на тест для українців відбулося після наполягання місцевих туроператорів та прямої загрози з боку них, що інакше вони виступлять з протестом.

Нагадаємо: В Німеччині поліція арештовує українців та вилучає нелегальний дохід. Причина – нелегальне працевлаштування

“Якщо вона не буде знята, у нас немає іншого вибору. Ми закриємо офіси, а завтра вийдемо на головну дорогу до Варни і закриємо її протестами. Таке глузливе ставлення до всієї галузі та бізнесу неможливо », – змінив туроператор Іван Кирязов.

Держава прощає оренду Сонячного берега, ціни на паркування на 50% знижуються

За наполяганням міністра Ніколова сьогодні Міністерство охорони здоров’я відреагувало на цю справу.

“Вимога щодо 72-годинного зразка негативного тесту на ПЛР не стосується українських туристів”, – заявила Ніколова на Сонячному березі.

Ще одним заходом, що залишився до кінця активного літнього сезону, є створення двох готелів для іноземних громадян, які контактували з хворими та потребують карантину в нашій країні.

Нагадаємо: З 1 серпня Австрія скасовує заборону на посадку літаків з «країн ризику». Правила в’їзду для українців не міняються

Один з найбільших готелів на Сонячному березі та Золотий Пісок буде на карантині. Один має місткість 120 номерів – «Золотий ріг», а другий – «Дель Мар» з приблизно 30 номерами.

“На даний момент моя позиція полягає в тому, що це потрібно забезпечувати за рахунок держави, бо уявіть, якщо ми маємо іноземних туристів і вони приїхали б за цих умов, яка була б для них плутанина, якщо є така справа, тож я не думаю, що у нас буде дуже велика кількість пацієнтів, тому я зараз веду переговори та розмову щодо фінансового страхування цих людей “, – спробувала пояснити Ніколова.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh