Подорожі

В Болгарії туроператори погрожували протестами через обов’язковий тест на COVID-19 для українців

Обов’язковий тест на COVID-19 для українських туристів відмінений

Обов’язкові тести на ПЛР для українських туристів у нашій країні відмінено на сьогодні, а два готелі на узбережжі Чорного моря будуть відведені для карантинних туристів. Про це повідомила нова міністр туризму Мар’яна Ніколова. Рішення було прийнято після її зустрічі з туристичною індустрією на Сонячному березі.

Скасування замовлення на тест для українців відбулося після наполягання місцевих туроператорів та прямої загрози з боку них, що інакше вони виступлять з протестом.

Нагадаємо: В Німеччині поліція арештовує українців та вилучає нелегальний дохід. Причина – нелегальне працевлаштування

“Якщо вона не буде знята, у нас немає іншого вибору. Ми закриємо офіси, а завтра вийдемо на головну дорогу до Варни і закриємо її протестами. Таке глузливе ставлення до всієї галузі та бізнесу неможливо », – змінив туроператор Іван Кирязов.

Держава прощає оренду Сонячного берега, ціни на паркування на 50% знижуються

За наполяганням міністра Ніколова сьогодні Міністерство охорони здоров’я відреагувало на цю справу.

“Вимога щодо 72-годинного зразка негативного тесту на ПЛР не стосується українських туристів”, – заявила Ніколова на Сонячному березі.

Ще одним заходом, що залишився до кінця активного літнього сезону, є створення двох готелів для іноземних громадян, які контактували з хворими та потребують карантину в нашій країні.

Нагадаємо: З 1 серпня Австрія скасовує заборону на посадку літаків з «країн ризику». Правила в’їзду для українців не міняються

Один з найбільших готелів на Сонячному березі та Золотий Пісок буде на карантині. Один має місткість 120 номерів – «Золотий ріг», а другий – «Дель Мар» з приблизно 30 номерами.

“На даний момент моя позиція полягає в тому, що це потрібно забезпечувати за рахунок держави, бо уявіть, якщо ми маємо іноземних туристів і вони приїхали б за цих умов, яка була б для них плутанина, якщо є така справа, тож я не думаю, що у нас буде дуже велика кількість пацієнтів, тому я зараз веду переговори та розмову щодо фінансового страхування цих людей “, – спробувала пояснити Ніколова.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.