ЄС|NATO

У Болгарії вночі вибухнув склад зброї. Фото

Інцидент стався через кілька днів після того, як уряд Болгарії оголосив про приєднання до коаліції зі снарядів для України

Пожежа та гучні вибухи на складах боєприпасів фірми “Емко” торговця зброєю Емліяна Гебрева розбудили людей у ​​Карнобатському районі Болгарії в неділю близько півночі. Ситуація контрольована, на щастя ніхто не постраждав.

Про це повідомляє Голос українською з посиланням на місцеве видання Segabg та службу ДСНС Болгарії.

У липні минулого року на тих же складах торговця зброєю прогриміли вибухи. Гебрев сказав bTV, що не може сказати, чи є стосунок.

“Це незрозуміла сильна пожежа сталася опівночі. Найголовніше, що ніхто не постраждав. Ми не можемо знати, що сталося, ми ще минулого року не знаємо, що стало причиною вибухів, не кажучи вже про те, що зараз через кілька годин”, – сказав Гебрев.

Він зазначив, що на складах були матеріали для виробництва продукції оборонного призначення.

Інцидент стався через кілька днів після того, як Болгарія заявила, що приєднається до коаліції для постачання ракет Україні

Склади збройової компанії «Емко» розташовані на площі 200 га. В ефірі BTV представник компанії зазначив, що без зовнішнього втручання пожежа не могла статися – вона  спричинила б вибух і знищення приміщень і того, що в них знаходиться. Охороні вдалося вчасно залишити місце. В Болгарії проводять розслідування, але оглядати місце поки небезпечно. Перевірку можна проводити через 72 години, до того часу місце буде запечатано. Розміри збитків, завданих пожежею, що сталася після вибухів, поки невідомі.

Минулого року Гебрев також визнавав, що вибухи не були випадковими. Тоді він пояснив, що територія навколо складів охороняється спеціалізованою охороною, яка попередила, що він заходить на територію, що охороняється. Через деякий час спалахнула пожежа з наступним вибухом. Однак наразі результатів розслідування цієї справи немає.

Гебрев визнав, що вибух на складах боєприпасів не був випадковим

Торговець зброєю Еміліан Гебрев, власник складів боєприпасів під Карнобатом, які вибухнули вночі, визнав, що те, що сталося, могло бути не випадковістю.

Склади розташовані приблизно за 5 кілометрів від Карнобату, в районі “Погребіте”. Люди, які проживали поруч, почули надзвичайно сильний гуркіт. Вони описують це як вибух.

Про інцидент також повідомили в Бургазлії. Близько 12:45 ранку на північний захід вони побачили, що хмари стали червоними приблизно на 15 секунд. Поодинокі гуки були чутні також через 2 години після півночі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України