ЄС|NATO

Тайвань закликав Австралію направити на острів військового аташе

Глава МЗС Тайваню Джозеф Ву вимагає від Австралії направити на острів військового аташе, щоб країна приділяла більше уваги питанням регіональної безпеки на тлі геополітичної напруженості

США, Японія та Сінгапур вже давно розмістили своїх аташе на острові, щоб підтримувати зв’язок із тайванськими спецслужбами. Ву додав, що Тайвань також хоче відправити військового аташе до представництва в Канберрі.

Міністр закордонних справ Джозеф Ву сказав в інтерв’ю виданню The Australian, що Тайвань хотів, щоб Канберра розмістила військового офіцера у своєму де-факто посольстві для зв’язку з місцевими службами безпеки. Країни, включаючи США, Японію та Сінгапур, мають подібну присутність у Тайбеї, цитується у звіті.

Австралійські чиновники на Тайвані почали спілкуватися з місцевими службами безпеки, що є «важливою подією», яка показує, що Канберра хоче «зрозуміти наші погляди на те, як запобігти найгіршому», — сказав він, повідомляє The Australian.

Згідно зі звітом, Ву також повідомив, що тайванський уряд хоче призначити військового аташе в де-факто посольстві Тайбея в Канберрі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України