Новини з Австрії

В Австрії зафіксовано стрімке зростання захворюваності на коронавірус

В даний час в Австрії налічується 39597 активних випадків коронавірусу (середа). Кількість хворих на 100 000 населення – 278,0. У лікарнях перебуває 1 128 осіб, 52 з них у палатах інтенсивної допомоги (зайнято 3%). Число смертей від коронавірусу склало 22 066.

Хвиля зимового грипу та корони, здається, давно минула. Але поточні дані щодо захворюваності від австрійського фонду медичного страхування викликають тривогу. Вони спрямовані круто нагору у всіх категоріях. В даний час в Австрії на лікарняному знаходиться 279 514 осіб (це наймані працівники, а не самозайняті, студенти тощо). Для порівняння: минулого тижня було «всього» 149 196 хворих. Таким чином, за сім днів відбулося 87-відсоткове збільшення! У жодній із зазначених категорій послаблень немає. Для лікаря Ханса-Петера Хуттера з AKH інфекційний сплеск не став несподіванкою:

«Вимога носіння масок скасована, захисних заходів практично більше немає. Так хоче жити суспільство — наслідки очевидні».

Останні події в Нижній Австрії нині викликають бурю обурення та розчарування серед австрійських експертів з коронавірусу: за нового уряду землі більше не можна вкладати гроші в рекламу вакцинації проти коронавірусу, а штрафи за порушення заходів корони мають бути відшкодовані. Молекулярний біолог Ульріх Елінг відреагував на це більш ніж прямим і майже шокуючим повідомленням у Твіттері:

«Рішення у Нижній Австрії припинити кампанію вакцинації проти Covid призведе до непотрібних смертей серед уразливих груп населення, де вакцинація залишається важливою. факт».

Плани ÖVP та FPÖ, згідно з якими неконституційні штрафи за CoV мають бути погашені, викликають скептицизм на політичному рівні. І FPÖ, і ÖVP Нижньої Австрії спробували захистити їх. Голова фракції Народної партії Йохен Даннінгер наголосив, що вважає відшкодування неконституційних штрафів за Covid юридично можливим — з посиланням на адвокатів, з якими консультувалися. Генеральний секретар FPÖ Міхаель Шнедліц вже відповів на зростання критики: він також зазначив, що погашення штрафів за CoV було розглянуто разом з експертами в ході переговорів. «Виплата відбудеться і буде справедливою», — каже Шнедліц, який також вимагає, щоб «деструктивні сили повинні припинити сварити план». «Це шлях справедливості. Це шлях творчих сил».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України