Новини з Австрії

В Австрії зафіксоване масове зростання банкрутств компаній

За даними Kreditschutzverband, у 2022 році було зареєстровано на 60% більше банкрутств, ніж у попередньому році

Висока інфляція, збільшення вартості енергії та закінчення терміну дії державної допомоги минулого року створюють проблеми для багатьох компаній. Згідно з останнім прогнозом асоціації захисту кредитів KSV1870, банкрутства компаній цього року зросли на 57,2 відсотка порівняно з попереднім роком.

До кінця року, ймовірно, буде зареєстровано близько 4770 банкрутств. Найбільше постраждали підприємства торгівлі, гастрономії та будівельної галузі. Найбільшим банкрутством року стало банкрутство віденської компанії CPI Group, зобов’язання якої оцінювали приблизно 220 мільйонів євро.

Зростання числа корпоративних банкрутств спостерігалося у всіх дев’яти федеральних землях, а найбільш помітно у Верхній Австрії та Тіроле. Цього року кількість приватних банкрутств також збільшилася більш ніж на 15 відсотків, при цьому було відкрито 8325 процедур врегулювання.

Директор KSV1870 Карл-Хайнц Гетце очікує, що тенденція цього року збережеться і у 2023 році. «З сьогоднішнього погляду, ми очікуємо, що неплатоспроможність продовжуватиме зростати». На даний час, за його словами, їх кількість становить трохи менше 5000, і тенденція йде до 5500 – 6000 банкрутств.

За матеріалами: https://www.heute.at/
Фото: Getty Images/iStockphoto

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України