Новини з Австрії

В Австрії торгівельна мережа Spar розпочала продажі наборів для виживання в блекаут

Від спілкування до світла та тепла: за 119 євро ви можете захистити себе від вимкнення електроенергії

На думку експертів, у Європі не виключено масштабних відключень електроенергії і все більше людей готуються до раптового колапсу енергопостачання. Interspar відреагував на необхідність забезпечення готовності до надзвичайних ситуацій та включив до свого асортименту власний набір для блекауту.

“Відключення електроенергії малоймовірне, але люди хочуть передбачити такий поворот подій”, – заявили в прес-службі Spar. Таким чином, набір від виробника NABO містить найважливіші інструменти, щоб ви не залишилися беззахисними у повній темряві у разі надзвичайної ситуації.

Spar почав продаж набору для виживання в блекаут

За 119 євро вона пропонує, серед іншого, аварійне радіо із сонячною та динамо зарядкою, а також як дві рації, так що покупці можуть також залишатися на зв’язку. За допомогою радіоприймача та ліхтаря для кемпінгу, а також за допомогою динамо машини можна заряджати інші електронні пристрої, такі як мобільні телефони. У стандартну комплектацію також входять ліхтарик на батарейках та похідна піч. Складаний резервуар для води вміщує 10 літрів питної води.

Набір доступний як у інтернет-магазині, так і у філіях Interspar за 119 євро.

За матеріалами: https://www.heute.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України