Новини з Австрії

В Австрії внаслідок зіткнення двох потягів виникла пожежа – двоє осіб постраждало. Фото

У п’ятницю вранці на станції Фюрніц у Каринтії (Австрія) сталося зіткнення двох вантажних поїздів. Через витік небезпечного вантажу виникла пожежа. За попередніми даними, отримали поранення дві людини.

Після зіткнення за участю двох товарних поїздів на станції Фюрніц (район Філлах-Ланд) у п’ятницю вранці спалахнула пожежа.

«Кілька вагонів спалахнули, оскільки одна цистерна була завантажена гасом, який виплив», — розповіла Розанна Зернатто-Пешель із ÖBB. Ґрунт навколо місця події тепер перевіряють фахівці. Локомотив, що зійшов з рейок, проїхав всього за кілька метрів від багатоквартирного будинку. Двох машиністів поїзда було доставлено до лікарні з легкими травмами, йдеться в початковому звіті ÖBB. На щастя, ніхто більше не постраждав.

За даними ÖBB, аварія сталася о 4:23 ранку. Місцеві та міжміські поїзди ÖBB перенаправляються, при цьому станції Fürnitz та Neuhaus/Gail не обслуговуються. Було створено службу заміни рейок для міської залізниці та регіональних поїздів. Поки що зрозуміло, як довго триватиме відновлення шляхів.

Близько 7.30 пожежу вдалося локалізувати, але роботи з гасіння ще тривали. Інформації про причину аварії не надходило. “Всупереч деяким заявам і повідомленням, поки неясно, як сталася аварія, і в даний час вона все ще є предметом розслідування”, – заявила Розанна Зернатто-Пешелью

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України