Війна РФ проти України

СБУ викрила російських шпигунів, які хотіли “вполювати” позиції HIMARS разом з M777 і С-300

Рашисти хотіли підірвати HIMARS разом з M777 і С-300 за 20 тисяч доларів, але план провалився

Російські спецслужби не полишають спроб “вполювати” зброю за допомогою “шпигунів”

Служба безпеки України викрила російських шпигунів, які хотіли “вполювати” позиції низки зразків озброєння українського війська та знищити їх. Про це повідомляє СБУ.

Так, у результаті багатоетапної спецоперації на Полтавщині було викрито двох осіб зі сходу України, які були завербовані російською ФСБ через представника так званої “МДБ ДНР” Дмитра Зіпіра.

Шпигуни мали виявити позиції комплексів ППО С-300, складів з ракетно-артилерійським озброєнням та місця базування західних ракетних систем HIMARS. і 155-мм гаубиць M777.

У разі “успіху” російські агенти хотіли знищити цю зброю шляхом підпалу, а у випадку виявлення скупчення техніки ЗСУ та наявності чітких координат – завдати ракетного удару по них.

За таку роботу російські куратори пропонували винагородження – наприклад, судячи з відео за кожну С-300 пропонували “20”, ймовірно йдеться про 20 тисяч доларів.

Ракетна система HIMARS, фото ілюстративне
Ракетна система HIMARS, фото ілюстративне

Це насправді далеко не вперше, коли рашисти через свої спецслужби і “найманців-шпигунів” хотіли вполювати українську зброю. Наприклад, в липні минулого року СБУ “врятувало” надефективні ЗРК С-300, що нищили “Калібри” над Дніпром. А у вересні викрила злочинців, які хотіли передати рашистам координати розташування підрозділів ЗСУ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України