Новини з Австрії

В Австрії відпустили підозрюваного у згвалтуванні 13-річної дівчинки

Розслідування справи 13-річної жертви в австрійському Вінер-Нойштадті набуло несподіваного обігу.

Поліція шукала ґвалтівника за допомогою пошуку фотографій і знайшла 21-річного румуна з Глоггніца, який, як повідомляється, зґвалтував 13-річну дівчинку в туалеті хіп-хоп-клубу в районі Херренгассенфіртель у Вінер-Нойштадті. Він зробив це після того, як дав дівчинці нокаутуючі краплі. Відео з тим, що відбувалося вночі, в туалеті також потрапило в мережу через соціальні мережі.

Наразі підозрюваного звільнено з-під варти, оскільки, за словами прокурора, «звинувачення пом’якшилося». Еріх Хабітцль, представник прокуратури Вінер-Нойштадта, підтвердив, що 21-річного чоловіка більше не підозрюють у скоєнні цього злочину. Прокуратура не захотіла розкривати додаткову інформацію через розслідування, що триває.

З інсайдерських кіл стало відомо, що дівчина могла брати участь добровільно і що секс-відео мала викласти подруга того ж віку. І тільки коли фільм пройшов школою дівчинки і мати жертви теж побачила кліп, 13-річна дівчинка раптом не знайшла іншого пояснення своїм діям, окрім як під дією наркотиків. Що спричинило відкриття справи. Результат токсикологічного висновку ще отримано. Ця експертиза має з’ясувати, чи давали 13-річній дівчинці перед нападом якісь речовини у випивці. Експрес-тест на наркотики виявився позитивним, школярка поскаржилася на провали в пам’яті.

21-річний чоловік все ще перебуває під слідством у справі про сексуальне зловживання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України