Новини з Австрії

В Австрії знайшли гвалтівника 13-річної дівчинки, яку вгостили напоєм з наркотиками

Після зґвалтування 13-річної дівчини у туалеті бару у Вінер-Нойштадті поліція встановила підозрюваного. Увечері у середу цю людину затримали. Дівчинці, можливо, підмішали в напій «нокаутуючі краплі».

Згвалтування сталося 12 березня між 00:30 та 4:00 ранку, повідомила поліція у середу. Дівчина познайомилася з підозрюваним, і той пригостив її випивкою. Випивши його, вона нічого не пам’ятала. За даними поліції, є серйозна підозра, що «злочинець дав жертві наркотики у її напої, тому що експрес-тест на наркотики дав позитивний результат».

За словами представника поліції Йохана Баумшлагера, дівчинка та її мати вирушили до лікарні у Вінер-Нойштадті, де було проведено експрес-тест.

Ця дія була знята на відео та відправлена ширшій групі людей через службу передачі даних. Відео було знято іншою особою, яка тим часом була ідентифікована, і вона багато разів надсилалася через службу передачі даних. За словами Баумшлагера, необхідні подальші опитування щодо людини, яка знімала відео. На підставі цих записів поліція оголосила в середу розшук. Дві фотографії та особистий опис нарешті призвели до затримання підозрюваного у середу ввечері у Глоггниці (район Нойнкірхен).

За словами Баумшлагера, до арешту було залучено сили Служби кримінальних розслідувань Вінер-Нойштадта, Групи швидкого реагування (SIG) та поліцейського інспектората Глогніца.

“Швидка публікація фотографій мала вирішальне значення”, – сказав головний інспектор. Інших подробиць про підозрюваного не повідомляється.

Земельний суд у Вінер-Нойштадті, ймовірно, ухвалить рішення про попереднє ув’язнення у четвер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України