Новини з Австрії

В Австрії у басейні потонула 5-річна дівчинка

Відвідувач помітив дихну дитину, що плаває у воді, і витяг її з басейну. Було проведено реанімаційні заходи та приведено в дію рятувальний ланцюг. Проте п’ятирічна дитина померла у лікарні.

П’ятирічна дівчинка загинула за нещасного випадку при купанні в Sonnentherme Lutzmannsburg (район Оберпуллендорф). За даними поліції, в суботу вдень дитина стрибнула в купальню без нагляду. За даними Управління земельної поліції Бургенланда, інцидент у Зоннентермі стався у суботу між 12:15 та 12:45. Він не зміг надати жодної інформації на запит, хто супроводжував п’ятирічну дитину в термах. Сторонній купальник помітив бездихану плаваючу дитину і витяг її з води.

Гелікоптер «Кристофорус 16» доставив дитину до клініки Донауштадта. Вона помела там у неділю близько 12.30. У Sonnentherme заявили, що вони, звичайно ж, співпрацюють із владою та надали відеозаписи. “Якщо ми отримаємо додаткову інформацію, ми також передамо її владі і, якщо це буде доречно з урахуванням того, що сталося, проінформуємо громадськість”, – сказав Вернер Черутті, керуючий директор Sonnentherme Lutzmannsburg-Frankenau GmbH.

Черутті наголосив, що новина про смерть дитини «глибоко сумна». «Я хотів би висловити наші глибокі співчуття батькам, родичам і друзям від імені Sonnentherme і висловити надію, що вони знайдуть сили пережити цей неймовірно важкий годинник».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України