Новини з Австрії

В Австрії право-популістська партія оголошує про судові позови проти звинувачень в отриманні грошей із Росії

Політична партія в Автсрії FPÖ оголошує про судові позови проти звинувачень у тому, що депутати чи офіційні особи партії могли отримувати гроші з Росії.

«Навіть поширення такої підозри є фактами образи честі та псування репутації, а також дифамації», — йдеться у повідомленні, направленому до АПА. Як повідомляє видання „Profil“, якийсь російський PR-агент кілька років тому запропонував гроші за проросійську пропозицію в Нацраді.

За даними Profil, зламані електронні листи «головного російського пропагандиста» містили документ російською мовою під назвою «Резолюція про відміну антиросійських санкцій в австрійському парламенті».

Фактично, відповідна заява була подана у липні 2016 року, через кілька тижнів після контакту електронною поштою, тодішнім членом Національної ради Йоханнесом Хюбнером. У документі витрати оцінювалися в 20 000 євро — у разі успіху голосування ще 15 000 євро. Проте клопотання про резолюцію було відхилено. Немає жодних доказів руху коштів.

FPÖ відкидає всі ці повідомлення як абсолютно брехливі. «Ми захищатимемося всіма необхідними засобами цивільного, кримінального та медіа-права від таких мерзенних звинувачень з боку ЗМІ та політичних конкурентів», — заявила FPÖ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України