Новини з Австрії

В Австрії начальник варти застрелив солдата

У п’ятницю вранці 6 січня у військовій частині на аеродромі (Flugfeldkaserne) у Вінер-Нойштадті було застрелено вартового солдата. Під час перестрілки було поранено й самого начальника варти.

Повідомляється, що молодий солдат, новобранець, який пішов на службу лише у жовтні, раніше увечері посварився зі своїм командиром. О 6.55 ранку ситуація загострилася і солдат зробив кілька пострілів. Пострілами було поранено самого начальника караульної служби, який смертельно поранив нападника з табельної зброї. Інші караульні зникли в караульному приміщенні.

Прес-секретар полковник Міхаель Бауер заявив: «О 6.52 ранку начальнику варти довелося застрелити солдата. Раніше караульний зробив кілька пострілів і поранив його. Чи був унтер-офіцер поранений з вогнепальної зброї чи якось інакше, поки що неясно».

За словами офіційного представника армії Бауера, охорона зазвичай складається з чотирьох солдатів і наглядача, при цьому лише один озброєний солдат стоїть біля шлагбауму біля входу в казарму, а решта беззбройних і чергує на посаді охорони. Начальник також озброєний. Вбитий 20-річний хлопець, мабуть, був охоронцем, який стояв за бар’єром.

За словами Бауера, постраждалого, 54-річного унтер-офіцера з Бургенланда, доставили до лікарні. Ступінь його поранень наразі невідома, як і інформація про те, що послужило поштовхом до конфлікту. Розслідування продовжується.

Ця військова частина вже потрапляла в заголовки газет у 2019 році, коли військовослужбовця на смерть загризли двох службових собак.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України