Новини з Австрії

В Австрії лікарі хочуть карати пацієнтів за пропущені прийоми

Пропущені прийоми для лікарів в Австрії створюють навантаження на систему охорони здоров’я. Медична асоціація Австрії тепер вимагає запровадження плати за пропуск візиту.

І лікарі загальної практики, і лікарні зараз працюють на повну потужність, як повідомляється, багато лікарів незадоволені умовами роботи і навіть розглядають можливість зміни місця роботи. Крім багатьох інших обставин, посиленню складної ситуації сприяють і пацієнти, які просто пропускають узгоджені прийоми, не скасовуючи їх і тим самим даремно витрачаючи цінні ресурси.

На цьому фоні медична асоціація у середу знову закликала до введення плати за скасування.

«Особливо зараз, на цьому етапі сильного стресу, особливо важливою є дисципліна при призначенні прийомів», — закликав президент Палати Йоханнес Штайнхарт.

Той, хто не відвідує узгоджені прийоми у лікаря без попереднього скасування, завдає шкоди не тільки лікареві та керівництву практики, а й іншим пацієнтам, яким не вдалося запропонувати прийом. «Тепер ми можемо дозволити собі таку поведінку менше, ніж будь-коли. Наразі лікарі роблять все можливе, щоб операція та догляд тривали, їм потрібна повна підтримка». Тому ми продовжуємо виступати за стягнення плати за перепустку призначень.

“Ми вважаємо особливо корисною модель, в якій зібрані гроші – за вирахуванням невеликої частки на адміністративні витрати – направляються до структурного фонду для покращення медичного страхування”, – пояснив Едгар Вутшер, віце-президент Медичної асоціації. Тому що в результаті виграють усі, включаючи самих пацієнтів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України