Новини з Австрії

В Австрії кліматичні активісти забетонувалися перед Парламентом

У вівторок кліматичні активісти «Останнього покоління» вкотре влаштували транспортний хаос у Відні.

За ранок вони заблокували близько чотирьох десятків перехресть, але завжди залишали вулиці за вказівкою поліції, але згодом знову активізувалися в інших місцях. О 15:30 активісти зрештою забетонувалися (!) на Рингу біля парламенту.

Семеро активістів було заарештовано, ще шістьох заарештовано після того, як їх прибрали з дороги. Про це АПА повідомила речниця «Останнє покоління» Марина Хаген-Канавал. Пожежники допомогли поліції із важкою технікою. ÖAMTC повідомила про «значні затримки» руху.

«Але ми маємо майбутнє лише в тому випадку, якщо політики нарешті виконають свою відповідальність і реалізують рекомендації Кліматичної ради», — сказала прес-секретар «Останнього покоління» Лейла Фуїз. Вона повідомила, що деякі з більш ніж 70 учасників, які брали участь у вівторок, були настільки сповнені ентузіазму, що хотіли продовжувати протягом дня.

«Ми розширюватимемо наші протести», — прокоментувала спікер Фуїз жорсткі заходи протидії їм, оголошених напередодні канцлером Карлом Нехаммером. «Я очікую, що Нехаммер почне рішучі дії проти кліматичної кризи. Погрожувати нам суворішими покараннями неефективно. Якщо Нехаммер нарешті виконає рекомендації Кліматичної ради, ми негайно підемо з вулиць».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України