Новини з Австрії

Нова ІТ-компанія колишнього одіозного прем’єр-міністра Австрії Курца із захисту від кібератак вже коштує $200 млн

Рік тому колишній канцлер Себастьян Курц разом із ІТ-фахівцями заснував в Ізраїлі компанію Dream Security. The Wall Street Journal вже оцінює її в $200 млн. Стартап у галузі кібербезпеки розробляє програмне забезпечення, яке захищає від атак хакерів.

Близько року тому стало відомо, що екс-канцлер Себастьян Курц разом із IT-експертом Шалевим Хуліо заснував в Ізраїлі компанію Dream Security. Стартап у галузі кібербезпеки займається розробкою програмного забезпечення, яке зможе виявляти кіберзагрози на ранній стадії за допомогою штучного інтелекту і, отже, реагувати на них на ранній стадії. Основна увага приділяється захисту критично важливої інфраструктури. Dream Security призначена для захисту постачання води та енергії від хакерських та терористичних атак. Цільовою групою є насамперед урядові установи у Європі.

За оцінками Wall Street Journal, Dream Security зараз коштувартує 200 мільйонів доларів. Повідомляється, що Себастьяну Курцу належить 20 відсотків компанії вартістю 40 мільйонів доларів.

Шалев Хуліо, колишній генеральний директор NSO Group, яка отримала популярність завдяки шпигунському програмному забезпеченню Pegasus, нещодавно забезпечив фінансування у розмірі 33,6 мільйона доларів для тель-авівського стартапу — на тлі війни Ізраїлю проти терористичної організації Хамас у секторі Газа.

Курц зіграв провідну роль у корпоративному розвитку. Курц сказав, що під час свого перебування на посаді канцлера він зазнав неафішованих атак на урядові відомства та інфраструктуру. Саме це спонукало його піти на цей крок. Dream Security поки що орієнтована на європейський ринок і не планує пропонувати послуги недемократичним країнам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України