Новини з Австрії

В Австрії хочу повної відміни антикоронавірусних заходів

Лідер FPÖ Герберт Кікль зажадав скасувати всі антикоронавірусні заходи, що залишилися.

«Всі юридичні наслідки пандемії мають бути ліквідовані якнайшвидше», — зажадав Кікль у середу. Він також закликав розпустити комісію Gecko, яку створив уряд.

Свої вимоги лідер FPÖ підкріпив нещодавніми заявами вчених, таких як німецький вірусолог Крістіан Дростен та Доротея фон Лаєр з Медичного університету Інсбрука, згідно з якими пандемія закінчилася і корона просто тепер поповнила низку інших простудних захворювань чи вірусних інфекцій, таких як грип.

Герберт Кікл скористався цим як можливістю оголосити відповідні пропозиції під час наступної сесії Національної ради. «Тепер, коли пандемія корони закінчилася вже і для так званих експертів, на думці яких чорно-зелений федеральний уряд започатковує всі правові обмеження та дискримінацію без урахування основних прав і свобод, ми внесемо відповідні пропозиції на наступній пленарній сесії, щоб це безумство було припинено негайно та назавжди!”. Закон про заходи щодо боротьби з COVID 19 має «негайно припинити свою дію» і «все, що пов’язане з Covid, має бути негайно знову видалено з епідемічного законодавства».

За матеріалами: https://www.vienna.at/
Фото: ©APA/ROLAND SCHLAGER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України