Війна рф проти України

«Противник втратив 760 убитими тільки за вчора»: головне зі зведення Генштабу ЗСУ

– Протягом доби противник завдав 35 авіаційних ударів, зокрема, застосував БпЛА «Шахед-136», всі вони були збиті підрозділами Сил оборони України.

– Також російські окупанти здійснили 16 обстрілів з реактивних систем залпового вогню, зокрема, і по дитячій лікарні міста Херсон.

– Противник, який тільки за вчора втратив 760 осіб убитими, продовжує спроби наступальних дій на Бахмутському та намагається покращити тактичне положення підрозділів своїх військ на Куп’янському, Лиманському та Авдіївському напрямках. На Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог обороняється, а на Херсонському – перегруповує війська.

– У тимчасово окупованому українському Криму тривають заходи мобілізації. Військові комісаріати розпочали перевірку списків осіб, які ще не брали участі у широкомасштабному вторгненні в Україну та підлягають призову за мобілізацією у 2023 році.

– В місті Первомайськ Алчевського району Луганської області, в приміщенні місцевої школи, окупанти розгорнули «польовий шпиталь» та лікують близько 100 військовослужбовців окупаційних військ. Крім того, в приміщенні місцевого пологового будинку, облаштованому під військовий шпиталь, проходять лікування понад 150 поранених найманців ПВК «вагнер».

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки – https://spravdi.gov.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України