Новини з Австрії

В Австрії чоловік, хворий на кір подорожував потягом та ходив по магазинам

9 квітня пасажир, заражений кором, їхав у поїзді у Верхній Австрії. Ще один випадок було зареєстровано в супермаркеті в Трауні в районі Лінц-Ланд. Їх просять стежити за станом свого здоров’я.

Австрійська влада попереджає пасажирів поїздів у Верхній Австрії про можливе зараження кором

Пасажир, який захворів на кір, того дня скористався маршрутом REX 5942 з Ріда-ім-Інкрайса до Лінца (5:52 ранку та прибув до пункту призначення о 6:52 ранку), а також REX 5978 для зворотного шляху з Лінца до Ноймаркта/Каллгама (з 15:34 до 16:16) та продовжив свою подорож на тому самому поїзді до Ріда-ім-Іннкрайса (з 16:20 до 16:36), повідомила влада у вівторок.

За даними районної адміністрації у вівторок, 10 і 11 квітня 2024 року чоловік, який також був інфікований і відтоді хворів на кір, робив покупки в супермаркеті Spar Traun (Leondinger Straße 50).

За даними Агентства з охорони здоров’я та безпеки харчових продуктів (AGES), типовими початковими симптомами корової інфекції є лихоманка, кашель, нежить, запалення кон’юнктиви та бронхіол, найдрібніших гілок дихальних шляхів. Зазвичай плями Копліка – яскраво-червоні плями з білими або синювато-білими центрами в порожнині рота – виникають за день-два до типового для кору висипу. За даними AGES, висип зазвичай з’являється через три-чотири дні після появи симптомів. Це починається з голови і поширюється звідти по всьому тілу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України