Новини з Австрії

В Австрій розбився вертоліт відомого підприємця

За даними поліції, в результаті аварії вертольота в неділю у Вінер-Нойштадті загинув пілот. Катастрофу зазнав вертоліт відомого підприємця та екс-політика Ганса Петера Хазельштайнера. Під час катастрофи в аеропорту Вінер-Нойштадт стояв густий туман.

Повідомлення про катастрофу надійшло до рятувальних служб близько 16:45 21 листопада , йдеться в повідомленні. Після падіння вертоліт спалахнув і пожежна команда зайнялася гасінням полум’я. Пожежна команда повідомила, що на місці працювало 26 осіб із пожежної частини Вінер-Нойштадта, шість членів Асоціації Червоного Хреста та кілька поліцейських підрозділів.

“Гасіння пожежі вертольота відбувалося із застосуванням вогнегасної піни та з використанням засобів захисту органів дихання”, – повідомила пожежна служба.

Пізніше лікарка швидкої допомоги констатувала смерть 50-річного пілота, якого витягли з-під уламків. На борту інших людей не було.

Представник поліції Хайнц Голуб-Фрідрейх повідомив, що на місце прибула група Управління кримінальної поліції Нижньої Австрії для збору доказів. Комісія з авіаційних пригод має провести розслідування причин авіакатастрофи вже у понеділок.

Самого Хазельштайнера на борту вже не було, його висадили в Земмерінг незадовго до цього. У своїй заяві екс-бос STRABAG сказав, що він “шокований і спустошений звісткою”. Хазельштайнер є співвласником та членом наглядової ради компанії Rail Holding AG, яка була заснована у 2008 році та керує залізничною компанією WESTbahn.

На аеродромі Вінер-Нойштадт немає засобів заходу на посадку приладів (IFR). При поганій видимості треба долетіти до найближчого Солленау. І справді, на Flightradar (онлайн-сервіс для відображення літаків у реальному часі) можна було бачити, що пілот перед посадкою довго блукав у тумані над аеродромом.

По матеріалам: https://www.vienna.at/
Фото: privat

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України