Новини з Австрії

В Австрії у горах розбився літак малої авіації – поліцейські рятували пасажирів

21 листопада у горах Обергургля (Тіроль) розбився літак малої авіації. Авіаційна поліція МВС встановила місце катастрофи і врятувала тяжко поранених пілота та пасажира.

Повідомлення про активацію аварійного передавача літака надійшло від австрійського авіаційного агентства Austro Control. Поліцейська “Стрекоза” із співробітниками авіаційної поліції Інсбрука на борту негайно стартувала до місця аварії. Коли вертоліт опинився поряд із зоною аварії, екіпаж зміг прийняти сигнал лиха. Також вдалося встановити радіоконтакт із важко пораненим пілотом.

На висоті 2670 метрів, на схилі гори, в крутому скелястому жолобі авіаполіцейські виявили уламки ZLIN Savage Cruiser. Пілоту, 39-річному французу, і його пасажиру, німцю 32 років, вдалося самостійно вибратися з-під уламків літального апарату, що повністю зруйнувався.

Щоб якнайшвидше почати надавати першу допомогу постраждалим, співробітник поліції спустився до місця аварії на тросі. Пілота також вдалося підняти на борт на тросі та передати рятувальникам, які й доправили його до лікарні Замса. Важко пораненого пасажира було доставлено вертольотом швидкої допомоги до університетської клініки Інсбрука.

Причиною аварії стало чи зіткнення, чи маневр ухилення при загрозі зіткнення з канатною дорогою, що прямує через всю долину до Рамолхауса.

За матеріалами: https://www.bmi.gv.at
Фото: BMI/Flugpolizei

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України