Новини з Австрії

В австрійських лісах мешкає маленький кенгуру – валлабі

Маленький кенгуру – валлабі, вже кілька днів потрапляє до заголовків газет Верхньої Австрії. Тварину помічають знову та знову.

В австріському Феклабруку справжня «кенгурова» лихоманка! За останні кілька днів у районі Феклабрук неодноразово з’являвся невеликий кенгуру, який відноситься до виду валлабі. Тварину вже бачили у Гамперні, а також у Шерфлінгу-ам-Аттерзеї та Аурахі. Декілька свідків розмістили фотографії тварини на Facebook, і з того часу обговорення йде повним ходом.

Стрибаюча тварина отримала прізвисько Віллі і зараз, ймовірно, мешкає в північному районі Зевальхена. “Там багато лісів і полів”, – говорить бургомістр Зевальхена Геральд Еггер. Він вважає, що “низькі температури точно не проблема”. Єдиний випадок, коли це можуть бути проблеми, — якщо протягом тривалого часу лежатиме суцільний сніговий покрив. Але навіть тоді тварина напевно знайшла б їжу, призначену, наприклад, для оленів і козуль.

У валлабі зріст майже метр, пересувається досить швидко і з’являється знову і знову. Еггер, який надіслав фотографії очевидця, просить усіх повідомляти владу про будь-які спостереження. Тому що походження тварини наразі залишається великою загадкою. Багато власників тварин у цьому районі вже було опитано, але досі невідомо, звідки взявся Віллі.

Нещодавно в 2021 році кенгуру викликало переполох у Верхній Австрії. У цей час одна з тварин стрибала в районі Гріскірхен. Усього кількома тижнями раніше один із них теж прогулювався Мюльфіртелем.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України