Війна РФ проти України

У деяких областях України пролунала повітряна тривога

У деяких областях України пролунала масштабна повітряна тривога. Українців просять пройти у безпечне місце.

Повітряні сили України у Телеграм попереджають про небезпеку у Телеграм.

 В некоторых областях Украины прозвучала воздушная тревога: какая опасность?

 В некоторых областях Украины прозвучала воздушная тревога: какая опасность?

Українцям слід пам’ятати про правило двох стін. Це правило описує безпечне приміщення в будинку, в якому можна втекти від пострілів та вибухів. Між людиною та вулицею має бути як мінімум дві стіни, а краще навіть більше. Перша стіна перебирає силу вибуху – зруйнуватися може вікно чи вся стіна. Друга стіна приймає він осколки.

Таким чином, найбезпечнішим місцем у будинку є кімната за двома стінами від вулиці без вікон. Це може бути коридор, передпокій чи ванна, якщо вона знаходиться всередині квартири. А найнебезпечніші кімнати – бічні. Також небезпечно на верхніх поверхах.

Чи безпечно на сходових клітках залежить від типу будинку. Монолітно-каркасні будинки мають сильні стіни та багато арматури, в них можна ховатися на сходовій клітці або у під’їзді. Але панельні будинки не такі стійкі.

Якщо повітряна тривога застала на вулиці, необхідно швидко пройти до найближчого укриття (підземний перехід, станція метро, паркінг або бомбосховища); триматися якнайдалі від споруд стратегічного значення чи об’єктів критичної інфраструктури.

Для безпеки важливо встановити мобільний додаток «Повітряна тривога», щоб миттєво отримувати сповіщення про повітряну тривогу у вибраному місті чи області України від системи цивільної оборони.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України