Новини з Австрії

В Австрії захисникам тварин довелося забрати поранено вівчарку у господаря, який тримав її у колючому нашийнику

В Австрії мучитель тримав собаку в суворому нашийнику

Службі захисту тварин довелося забрати поранену вівчарку в так званому кораловому, або парфорсному нашийнику з будинку в Граці.

Господар сам зателефонував зоозахисникам, оскільки собака його вкусив. Можливо, те, що трапилося, буде кваліфіковане як жорстоке поводження з тваринами.

Минулими вихідними господар шестирічного собаки зателефонував до служби порятунку Aktiver Tierschutz Austria і сказав, що він зараз їде до лікарні, і треба забрати його собаку, оскільки він під час годування його вкусив. Поведінка вівчарки змінилася близько трьох тижнів тому, – посилаються працівники служби порятунку на дані від власника тварини.

Служба порятунку під’їхала за повідомленою ним адресою і зустріла там подругу чоловіка, який дзвонив, яка сама побоювалася агресивно себе ведучої вівчарки. Рятувальникам все ж таки вдалося втихомирити собаку і доставити її в притулок Ноїв Ковчег. Ще в дорозі вони помітили, що на собаці строгий нашийник, з шипами на внутрішній стороні, які при натягу встають і стискаються на шиї.

У понеділок при медичному огляді було встановлено, що на шиї собаки є глибоко проникаючі ущільнення, частина з яких була до моменту огляду ще відносно свіжа, кровоточила і була вкрита засохлою кров’ю, але були також сильно потемнілі області, що свідчать про старі, хронічні пошкодження. Це випливало з лікарського висновку. Відстань між ранами явно збігалася з деталями строго нашийника.

Суворі, забезпечені зсередини шипами, як і електричні нашийники досі використовуються власниками собак як «засоби виховання собак». Але це, згідно із Законом про захист тварин в Австрії, заборонено, оскільки «невиправдано завдає тваринам біль та страждання, завдає шкоди та викликає сильний страх» – пояснив працівник Aktiver Tierschutz.

За матеріалами: https://www.krone.at
Фото: © Aktiver Tierschutz Austria

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України