Діаспора

В Австрії за вбивство 41-річної жінки з Сирії розшукується її 24-річний син

Після виявлення тіла жінки (41 рік) в австрійському Лейбниці поліція проводить розслідування за підозрою у вбивстві. Розшук сина жінки продовжується.

Увечері 18 липня рятувальні служби виявили неживу жінку у її власній квартирі після того, як квартира була відчинена. Члени сім’ї забили на сполох після того, як не змогли з нею зв’язатися. Лікар зміг лише діагностувати смерть 41-річної сирійської жінки із району Лейбніц. Потім за розслідування взялися поліцейські з Лейбниці. Однак спочатку не вдалося встановити точну причину смерті. Після цього прокуратура Граца розпорядилася вилучити тіло та провести розтин.

Згідно з результатами розтину, 41-річна жінка – яка жила з двома дочками та двома синами – можливо, стала жертвою насильницького злочину. Розслідування вже взяли на себе слідчі з розслідування вбивств із Штирійського управління кримінальної поліції.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”4″ tax_term=”6″ order=”desc”]

За наслідками проведеного розслідування поліція розшукує 24-річного сина загиблої. Щодо Мохаммада Чамседдіна було видано загальноєвропейський ордер на арешт. Сирієць відомий поліції та вважається “схильним до насильства”. Він жив разом зі своєю матір’ю у вказаній квартирі та зник після виявлення тіла. В даний час немає жодних конкретних ознак того, що він озброєний чи має автомобіль для втечі. Поліція попередила, що у разі зустрічі з підозрюваним у жодному разі не можна наближатися до нього, а слід негайно повідомити поліцію.

Цей злочин поповнив список убивств жінок в Австрії. Деякі з них сталися у Штирії. На початку лютого чоловік із Граца застрелив свою матір, яку він доглядав, і свого брата. Через кілька днів румун убив 41-річну жінку в її квартирі біля головного залізничного вокзалу в Граці, завдавши їй десятки ножових поранень. Його мотив: ненависть до жінок. На початку червня літній чоловік зі Шладмінга застрелив спочатку свою дружину, а потім себе.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: APA/STRINGER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України