Новини

В Австрії з понеділка всі учні в школі зобов’язані носити маски

SPÖ вимагає 14 діб арешту для нещеплених

9 761 новий випадок, сьогодні пройде коронавірусний саміт, у понеділок заняття у школах почнуться з масок для всіх, SPÖ вимагає 14 діб арешту для нещеплених

В даний час в Австрії налічується 52 552 активні випадки коронавірусу (середа). Кількість хворих на 100 000 населення – 375,3. У лікарнях перебуває 1000 осіб, 302 з них – у палатах інтенсивної допомоги (зайнято 14%). Число смертей від коронавірусу склало 13375. Вакцинувалося 6629660 осіб (74,22% всього населення). 70,30% має повний захист.

 Посилення карантинних заходів покликане запобігти обвалу критично важливої ​​інфраструктури

З цієї причини вже кілька днів розглядається пом’якшення терміну карантину. Експерти також припускають, що інфіковані люди без симптомів продовжуватимуть працювати. Ще одна можливість – скоротити термін дії “Зеленого паспорта”, тоді більше людей, ймовірно, отримають свою третю вакцинацію. Також розглядається розширення ПЛР-тестів для входу до закладів громадського харчування, культури або на робочому місці. Простіше кажучи: 2G + скрізь. Однак, як уже було узгоджено, локдауну не повинно бути. Близько 14.00 відбудеться прес-конференція для інформування про результати обговорення.

У понеділок, 10 січня, заняття у школах знову розпочнуться за планом, але із заходами безпеки, пов’язаними з коронавірусом. У школах усі мають носити маску, зокрема під час уроків. Звичайного захисту рота та носа достатньо для учнів початкової та середньої школи, а також для молодших класів гімназії, у старших класах FFP2 є обов’язковим. Маски FFP2 обов’язкові для викладацького та адміністративного персоналу у всьому приміщенні школи. Так звану фазу безпеки у школах буде продовжено до кінця першого тижня занять у школі після різдвяних канікул, тобто до п’ятниці, 14 січня 2022 року.

Політик SPÖ із Верхньої Австрії Петер Біндер закликав направити федеральному уряду чітку заяву на користь ухвалення закону про обов’язкову вакцинацію із санкціями

Закон про обов’язкову вакцинацію 1940-х років, “завдяки якому вдалося викорінити віспу”, показує, що покарання “можливі та розумні”. Біндер процитував абзац, який включає штраф у 1000 шилінгів, а також “арешт на 14 діб”. Біндер незадоволений тим, що проект федерального уряду про обов’язкову вакцинацію не включає жодних варіантів покарань. “Боязнь федерального уряду буквально випливає з цієї законодавчої пропозиції і із заяв представників уряду за останні кілька днів”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України