Новини з Австрії

В Австрії виявлено ще вісім нових випадків захворювання на дельта-варіант коронавірусу, в тому числі у 5 росіян

В даний час в Австрії налічується 8 831 активний випадок коронавіруса (четвер). Кількість хворих на 100 000 населення – 14,4. Видужали 625 887. У лікарнях – 188, з них 92 – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 415. вакцинувалося 4 331 446 осіб (55,01%). 29,32% населення Австрії вже має повний захист.

У Нижній Австрії в четвер стало відомо ще про восьми випадках дельта-варіанту вірусу корони

П’ятеро з восьми інфікованих є репатріантами з Росії, Іспанії та Сербії. Решта троє раніше не були за кордоном. Три людини вже були вакциновані, як повідомила державний радник з охорони здоров’я Ульріке Кенігсбергера-Людвіг (SPÖ). Одна людина отримала дозу вакцини AstraZeneca в середині квітня. Дві інших людини отримали другу дозу вакцини Sputnik на початку червня (4 червня) і дали позитивний результат 10 червня. Повідомляється, що час зараження передує другій вакцинації, і тому повний захист ще не виробився.

У Штирії вперше за останній рік за 24 години в понеділок не було виявлено жодного нового випадку коронавірусної інфекції. Семиденна захворюваність становить 9,9 на 100 000 населення. 233 штирійці все ще активно інфіковані, 77 143 рахуються такими, що перехворіли. На даний момент в цій федеральній землі 2 073 людини померли з Covid-19 або безпосередньо від неї. Троє пацієнтів як і раніше знаходяться в інтенсивній терапії.

Домашні тварини, набуті під час пандемії, тепер частіше потрапляють до притулків для тварин

Зокрема, щодо собак кількість запитів на передачу збільшилася втричі. «Покупку домашньої тварини завжди слід ретельно продумувати і не приймати рішення дуже швидко», – йдеться в повідомленні притулку тварин Vösendorf. Більшість собак купувалися цуценятами під час пандемії і кинуті через відсутність знань про дресирування собак і поведінкових проблем. «Пандемія – вкрай невідповідний момент для появи в родині тваринного, так як зараз не зовсім нормальні часи», – вважають фахівці притулку.

Фото: APA / ROLAND SCHLAGER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України