Новини з Австрії

15 серпня всі центри вакцинації в Нижній Австрії припиняють свою роботу

У понеділок земельні радники Штефан Пернкопф (віце-президент) і Ульріке Кенігсбергера-Людвіг провели «круглий стіл» з представниками лікарів, Червоного Хреста і адміністрації землі. Одним з результатів стало те, що всі «центри» вакцинації в Нижній Австрії будуть закриті 15 серпня.

З цього моменту вакцинація буде проводитися тільки в медичних установах

Точно так же буде відбуватися і ревакцинація, яку передбачається робити через дев’ять-дванадцять місяців після останнього уколу. Імунізацію, швидше за все, організовує Австрійська лікарняна каса (Österr. Gesundheitskasse – ÖGK), так як у них є необхідні дані про пацієнтів.

Більше половини вакцинації в Нижній Австрії вже було забезпечено лікарями у себе в практиках. Однак деякі медики скаржаться на нерівномірний розподіл вакцини і «залишковий» принцип по відношенню до них.

«Якщо фармацевтичні компанії перестануть постачати вакцини нам, то природно нам нічим буде прищеплювати», – попереджають лікарі.

Справа в тому, що деякі виробники вакцин перенаправили поставки вакцин в Японію, щоб могла відбутися Олімпіада. Це в черговий раз привело до виникнення проблем з поставками в інші країни.

Поки не зовсім зрозуміло скільки в підсумку обійдуться такі центри бюджету. «Існує принципове рішення про виділення 75 мільйонів євро», – пояснює радник провінції Кенігсбергера-Людвіг. В принципі закон передбачає перевищення до 20 відсотків. Однак остаточний розрахунок в даний час неможливий.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України