Новини з Австрії

В Австрії відкладають примусову вакцинацію на робочому місці через відсутність юридичної бази

Введення правила 3G на робочому місці, яке фактично було оголошено минулого тижня, відкладено

Причина затримки, на відміну від раніше заявлених Міністерством охорони здоров’я, полягає в тому, що правова основа для цього все ще відсутня. Рішення про це було прийнято в Національну раду минулої середи, і Федеральна рада схвалить його не раніше 21 жовтня.

За словами юриста AK Філіпа Брокс, який брав участь в переговорах, міністерство охорони здоров’я занадто пізно помітив, що діє в даний час закон не дозволяє застосування 3G повсюдно, а лише тоді, коли існує «значний ризик зараження». Ще одну поправку до закону Національна рада ухвалила тільки минулої середи. Однак її ще не підтвердив Федеральна рада, де в даний час опозиція все ще має більшість. Якщо вона заблокує Закон про заходи щодо боротьби з Covid, впровадження 3G на робочому місці відкладеться до середини грудня.

Проект регламенту, про який стало відомо на початку жовтня, передбачає вакцинацію, одужання або тест 3G для всіх співробітників, які контактують з клієнтами або колегами.

У співробітників завжди повинні бути докази при собі на роботі. У разі прямого контакту з клієнтом – за винятком ресторанів або спортивних споруд – маска також необхідна, якщо ризик зараження не зводиться до мінімуму іншими захисними заходами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України