Новини з Австрії

В Австрії у супермаркетах продають бургери з личинками комах та хробаками

Ця інноваційна продукція стала можливою завдяки зміні законодавства на рівні ЄС.

У найближчі кілька днів на полицях морозильних камер Billa та Billa Plus у Відні з’явиться бургер «Eat for Future» від віденського піонера кулінарії ZIRP Insects

Більше третини бургерів, вироблених в Австрії, складаються з личинок Alphitobius diaperinus, «які вважаються особливо перспективним джерелом екологічно чистого тваринного білка». Ця інноваційна продукція стала можливою завдяки зміні законодавства на рівні ЄС. Продаж продуктів з комахами стала можливою тільки недавно. Лише в травні 2021 роки ЄС схвалив мучного хробака до якості нового виду їжі, а потім влада адаптували законодавчу базу і в Австрії.

Бургер з личинок вартістю 5,99 євро підходить для повсякденного використання. На його розробку було витрачено два роки. «Це була захоплююча новаторська робота», – каже Крістоф томанов, засновник і генеральний директор ZIRP Insects. Хробаків розводять в Австрії і годують надлишками овочів, які дають фермери. За день до обробки їх більше не годують, тому шлунок і кишечник залишаються чистими.

«Комахи ідеально підходять для подальшої обробки. У них тонкий горіховий смак, і їх можна легко додати в популярні рецепти при подрібненні ».

У поєднанні з грибами, гороховим білком і добавками виходить ситний і соковитий смак. Він, звичайно, нагадують м’ясо, але не претендує на імітацію м’яса один до одного.

«У кінцевому рахунку, бургери з комахами – це нова, окрема категорія, яка також відрізняється від продуктів на рослинній основі з точки зору смаку, – продовжує томанов. – Відмінні відгуки, які ми отримали до сих пір, показують нам, що продукт також добре сприйняли і багато вегетаріанці! »

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України