В Австрії вчителька прирівняла вакцинованих від коронавіруса до “мутантів” – вона була відсторонена від роботи

Свобода вираження поглядів – це одне, а неоднозначні пости в соціальних мережах, наприклад, про те, що вакциновані люди є «мутантами» і абсурдні порівняння з нацистами – це зовсім інше. Особливо якщо ви вчитель

Ось і для вчительки з Браунау у Верхній Австрії це стало фатальним. У п’ятницю вона була відсторонена від роботи.

Розсерджені батьки з Браунау – з побоювання за своїх дітей – звернулися в Управління освіти Верхньої Австрії після того, як помітили сумнівні публікації вчителя в соцмережах. Вона публікувала там теорії коронозмови і недоречні порівняння з нацистами. Учителька також розмістила пости про «дезінфекційну манію» в школах, ображала і ганьбила політиків і поліцію, але перш за все батьків. Управління освіти країни відреагувало оперативно. Було розпочато офіційний розгляд справи. Поки вчительку поінформували про тимчасове відсторонення до з’ясування своїх подальших дій.

Для заступника губернатора і радника Крістін Хаберландер (ÖVP) подібні повідомлення категорично неприйнятні. Вона займає чітку позицію: педагоги є зразком для наслідування.

«Діалог, дискусії і свобода вираження думок є частиною нашої демократії. Однак закони, яку ми повинні дотримуватися, формують саму основу нашого суспільства. Зроблені заяви заходять занадто далеко і заслуговують самого рішучого засудження », – заявила Хаберландер.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh