Новини з Австрії

В Австрії вчителька прирівняла вакцинованих від коронавіруса до “мутантів” – вона була відсторонена від роботи

Свобода вираження поглядів – це одне, а неоднозначні пости в соціальних мережах, наприклад, про те, що вакциновані люди є «мутантами» і абсурдні порівняння з нацистами – це зовсім інше. Особливо якщо ви вчитель

Ось і для вчительки з Браунау у Верхній Австрії це стало фатальним. У п’ятницю вона була відсторонена від роботи.

Розсерджені батьки з Браунау – з побоювання за своїх дітей – звернулися в Управління освіти Верхньої Австрії після того, як помітили сумнівні публікації вчителя в соцмережах. Вона публікувала там теорії коронозмови і недоречні порівняння з нацистами. Учителька також розмістила пости про «дезінфекційну манію» в школах, ображала і ганьбила політиків і поліцію, але перш за все батьків. Управління освіти країни відреагувало оперативно. Було розпочато офіційний розгляд справи. Поки вчительку поінформували про тимчасове відсторонення до з’ясування своїх подальших дій.

Для заступника губернатора і радника Крістін Хаберландер (ÖVP) подібні повідомлення категорично неприйнятні. Вона займає чітку позицію: педагоги є зразком для наслідування.

«Діалог, дискусії і свобода вираження думок є частиною нашої демократії. Однак закони, яку ми повинні дотримуватися, формують саму основу нашого суспільства. Зроблені заяви заходять занадто далеко і заслуговують самого рішучого засудження », – заявила Хаберландер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України