Діаспора

В Австрії тепловий удар призвів до смерті поліцейських собак

Двоє поліцейських собак і ще двоє приватних чотирилапих друзів загинули в Австрії – як повідомлялося – у середині серпня після пробіжки “з високою ймовірністю через перегрівання від гострої серцево-судинної недостатності (теплового удару)”. Це випливає із патологоанатомічних висновків Віденського університету ветеринарної медицини, повідомило у середу управління поліції землі Нижня Австрія.

Розслідуванням причини займається Управління кримінальної поліції Нижньої Австрії, яке наразі проводить розслідування за фактом жорстокого поводження з тваринами щодо вожатого службового собаки. Потім компетентною прокуратурою чи судом буде проведено кримінально-правову експертизу.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”4″ tax_term=”6″ order=”desc”]

Вожатий службовий собака, який був досвідченим, вирушив на пробіжку в ліс 16 серпня опівдні при температурі понад 30 градусів Цельсія – з ним були його бельгійська вівчарка, службовий собака і два приватні чотирилапі друга. За даними поліції, на тварин були надіті намордники. Один із собак виявив ознаки виснаження, тому офіцер зупинив заняття і поїхав додому. Дорогою додому всі тварини – три малинуа та німецька вівчарка – померли в автомобілі чоловіка.

Тим часом офіцер і співробітниця управління поліції провінції Нижня Австрія були розподілені за іншими відомствами. Вони не залучатимуться до роботи як вожатих поліцейських службових собак до подальшого повідомлення, заявили у відомстві.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: Martin A. Jöchl (Symbolbild)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України