Діаспора

Уважний співробітник запобіг пограбуванню банку в Нижній Австрії

Одягненого у маску 44-річного чоловіка заарештували у своєму автомобілі біля відділення “Райффайзенбанк” у Міхельхаузені (район Тульн). За даними управління поліції землі Нижня Австрія, чоловік із Вінер-Нойштадта зізнався, що хотів скоїти пограбування.

Розслідування, проведене відділом пограбувань земельного управління кримінальної поліції, також показало, що стосовно цієї людини також є європейський ордер на арешт із Італії за майнові злочини.

За даними поліції, грабіжник, який не відбувся, припаркував машину поблизу банку до 7 години ранку в п’ятницю і вже дорогою туди зняв обидва номерні знаки. Зброєю, яку він хотів використати, був страйкбольний пістолет. Він чекав у машині відкриття філії, переодягнувшись у сонцезахисні окуляри, кепку з шарфом під нею та маску FFP2. На ньому також були робочі рукавички.

Співробітниця банку Катаріна Доплер побачила авто та його власника приблизно о 7.15 ранку, коли приїхала на роботу (номерні знаки були відсутні спереду та ззаду, підозрюваний був уже у повному екіпіруванні для пограбування) та повідомила про подію в поліцію. Через кілька хвилин інспектор відділу Патрік Вайс-Хюбнер і його колеги з поліції постукали у вікно машини чоловіка в повному спорядженні. Під час обшуку машини вони виявили і зброю, і обладнання для пограбування, і номерні знаки, заховані в багажнику автомобіля, – заперечувати свою провину було марно.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”4″ tax_term=”6″ order=”desc”]

“Я маю похвалити співробітника, наймолодшого співробітника нашого банку. Вона чудово відреагувала на ситуацію”, – сказав Манфред Ляйтнер, директор Райффайзенбанк-Тульн, до якого належить відділення в Міхельхаузені.

“Ми дякуємо їй за увагу і громадянську мужність. Коли йдеться про нашу безпеку, ми тримаємося разом – співпраця та солідарність з народом приносять нам чудові успіхи”, – сказала начальник районної поліції Соня Фігль.

За даними поліції, 44-річний чоловік зізнався у скоєнні злочину. За розпорядженням прокурора його було заарештовано і відправлено до в’язниці Санкт-Пельтен. Його мотивом була відсутність грошей.

За матеріалами: https://www.heute.at/
Фото: Polizei

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України