В Австрії співробітники центру щеплень вкрали готові паспорти вакцинації з метою їх продажі

В даний час в Австрії нараховується 11 124 активних випадку коронавіруса (понеділок). Кількість хворих на 100 000 населення -27,8. Видужала 621 536. У лікарнях – 284, з них 144 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 383. Вакцинувалося 3 895 361 особа (49,48%). 22,79% населення Австрії вже має повний захист.

Штамп в паспорті вакцинації про імунізацію проти Covid-19 є бажаним товаром

Повідомляється, що кілька тимчасових співробітників Arbeiter-Samariter-Bund вкрали у Віденському Австрійському центрі імунізації паспорта вакцинації, які вже були проштамповані. Ці посвідчення були призначені для тих людей, у яких немає при собі свого паспорта щеплень. За даними Асоціації самаритян, «на жаль» кілька співробітників в період з 25 по 26 травня вкрали ще не іменні свідоцтва про вакцинацію, але вже з проставленими печатками. Точна кількість невідома, але передбачається, що їх було до 20 штук. Поліцейське розслідування триває.

За даними Агентства з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES), 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусів за останні сім днів на 100 000 жителів, становить 27,8. За винятком Форарльберга (53,6), у всіх федеральних землях вже нижче 50 – з найнижчими значеннями в Зальцбурзі (13,6) і Бургенланде (10,2).

Після хвилювання з приводу вечірок і поліцейських операцій місто Відень розглядає альтернативи для святкування молоді

Влада сьогодні проведе круглий стіл. У зустрічі візьмуть участь представники міста, поліції, молодіжних організацій, а також клубної культури. Для радника Відня з соціальних питань і охорони здоров’я Петера Хакера абсолютно зрозуміло, що молоді люди знову хочуть користуватися своєю свободою після довгої ізоляції. «У мене є повне розуміння молодих людей в їх бажанні знову вибратися, зустрітися. Ми повинні надати їм цю можливість і місце ».

Фото: © LPD NÖ

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh