Новини з Австрії

В Австрії співробітники центру щеплень вкрали готові паспорти вакцинації з метою їх продажі

В даний час в Австрії нараховується 11 124 активних випадку коронавіруса (понеділок). Кількість хворих на 100 000 населення -27,8. Видужала 621 536. У лікарнях – 284, з них 144 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 383. Вакцинувалося 3 895 361 особа (49,48%). 22,79% населення Австрії вже має повний захист.

Штамп в паспорті вакцинації про імунізацію проти Covid-19 є бажаним товаром

Повідомляється, що кілька тимчасових співробітників Arbeiter-Samariter-Bund вкрали у Віденському Австрійському центрі імунізації паспорта вакцинації, які вже були проштамповані. Ці посвідчення були призначені для тих людей, у яких немає при собі свого паспорта щеплень. За даними Асоціації самаритян, «на жаль» кілька співробітників в період з 25 по 26 травня вкрали ще не іменні свідоцтва про вакцинацію, але вже з проставленими печатками. Точна кількість невідома, але передбачається, що їх було до 20 штук. Поліцейське розслідування триває.

За даними Агентства з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES), 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусів за останні сім днів на 100 000 жителів, становить 27,8. За винятком Форарльберга (53,6), у всіх федеральних землях вже нижче 50 – з найнижчими значеннями в Зальцбурзі (13,6) і Бургенланде (10,2).

Після хвилювання з приводу вечірок і поліцейських операцій місто Відень розглядає альтернативи для святкування молоді

Влада сьогодні проведе круглий стіл. У зустрічі візьмуть участь представники міста, поліції, молодіжних організацій, а також клубної культури. Для радника Відня з соціальних питань і охорони здоров’я Петера Хакера абсолютно зрозуміло, що молоді люди знову хочуть користуватися своєю свободою після довгої ізоляції. «У мене є повне розуміння молодих людей в їх бажанні знову вибратися, зустрітися. Ми повинні надати їм цю можливість і місце ».

Фото: © LPD NÖ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України