Духовне

Цієї суботи відбудеться IX Всеукраїнська проща медиків до Страдчу

12 червня медиків запрошують на IX Всеукраїнську прощу до Страдчу. Організовує подію Комісія у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ.

Цієї суботи відбудеться IX Всеукраїнська проща медиків до Страдчу

Проща відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм, однак планується і онлайн-трансляція, яку здійснюватиме «Живе ТБ». Цьогоріч проща відбудеться під гаслом «Моє милосердя змінює світ».

Згідно з програмою, медики матимуть змогу прослухати унікальну історію Страдецької гори, долучилися до Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолить єпископ Кам’янець-Подільський Іван Кулик.  Опісля буде почастунок. У другій половині дня прочани молитимуться на Хресній дорозі з подякою за дар життя. Водночас, для медичних працівників передбачений і вільний час, упродовж якого вони зможуть поспілкуватися.

Як розповіла керівник Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я с. Севастіяна Карвацька, цьогоріч під час прощі особливу увагу звернуть на вдячність медичним працівникам за їхнє самовіддане служіння під час світової пандемії.

«Цьогорічна проща, як торік, відбуватиметься на вулиці, щоб можна було забезпечити максимальну дистанцію, дотримання карантинних норм. Також акцентуватимемо на подяці медикам, молитві за них, вдячності за їхню працю. Ми хотіли б, щоб серед співорганізаторів прощі  були і медичні працівники. Прагнемо, щоби ця подія стала у певному сенсі історичною для Страдецької гори. Кількість осіб, яка зможе взяти участь у прощі буде обмежена, але ми не будемо мати такі жорсткі обмеження, як минулого року. Тому переважно усі охочі зможуть долучитися. Адже, на сьогодні є певне покращення ситуації з пандемією. Цей рік нас навчив культури життя з пандемією. Ми знаємо, як захистити себе  і тих, хто поруч. У разі, якщо епідеміологічна ситуація, не дай Боже, погіршиться, то ми це врахуємо», – зазначила с. Севастіяна.

За деталями прощі можна стежити на фб-сторінці Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я за посиланням.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://velychlviv.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України