Новини з Австрії

В Австрії схилом вниз зірвався автобус: 4 осіб серйозно поранені

“Перекинувся автобус, 32 поранені”, – таким було тривожне повідомлення служб порятунку у штирійському окрузі Ліцен у ніч проти п’ятниці. Автобус упав зі схилу та перекинувся.

Аварія призвела до чотирьох серйозних та 20 легких травм. Вісім пасажирів не постраждали. Був задіяний великий контингент поліції, швидкої допомоги та рятувальників.

За даними поліції, міжміський автобус із штирійського району Хартберг-Фюрстенфельд прямував на озеро Грундльзеє. За даними об’єднання пожежних району Ліцен, автобус рухався ґрунтовою дорогою з незрозумілих поки що причин. З’їхавши з дороги, автомобіль врізався у високий насип і одного разу перекинувся. Після цього автобус зупинився на своїх колесах біля ставу. За даними пожежної бригади, усі пасажири змогли самостійно вибратися з автобуса.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”4″ tax_term=”6″ order=”desc”]

Було задіяно велику кількість аварійно-рятувальних служб – Червоний Хрест, пожежна бригада, поліція та два нічні вертольоти. Двоє тяжко поранених було доставлено повітрям до лікарень Санкт-Пельтена і Зальцбурга, ще двоє – на машині швидкої допомоги до лікарень Бад-Ішля і Роттенманна.

20 людей з легкими пораненнями було доставлено до лікарень, зокрема, у Шладмінгу та Бад-Аусзеї. Після амбулаторного лікування їх відправили додому.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: BFV Liezen/Zand

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України