Новини з Австрії

В Австрії розпочинається вакцинація від коронавірусу дітей віком від п’яти до одинадцяти років

Відень посилює заходи, але без локдауну, у Верхній Австрії закриваються дискотеки та нічні клуби, обов'язкова вакцинація всього медперсоналу

Нині в Австрії налічується 110 931 активний випадок коронавірусу (п’ятниця). Кількість хворих на 100 000 населення – 775,5. Одужало 810 449. У лікарнях перебуває 2 324 особи, 428 з них — в палатах інтенсивної допомоги (зайнято 20%). Число смертей від коронавірусу склало 11317. Вакцинувалося 6057367 осіб (67,99% всього населення). 64,86% вже має повний захист.

Відень також знову посилює заходи щодо боротьби з коронавірусом – і водночас полегшує доступ до вакцинації

Як заявив у п’ятницю бургомістр Міхаель Людвіг (SPÖ), вакциновані люди можуть отримати третій укол уже за чотири місяці. Раніше це було можливе лише з півроку. Водночас у нічних ресторанах та на заходах від 25 осіб наказано «2G plus». Вакциновані та перехворілі також потребують ПЛР-тесту. Вимоги до маски FFFP2 також розширюються. Раніше оголошена вакцинація дітей віком від п’яти до одинадцяти років розпочнеться у понеділок в Австрійському центрі (ACV). Локдаун для нещеплених людей, як це має місце у Верхній Австрії та Зальцбурзі, а також обговорюється для всієї Австрії, в цей пакет не входить.

Губернатор Верхньої Австрії Томас Штельцер (ÖVP) оголосив сьогодні, що на додаток до локдауну для нещеплених, до 6 грудня заборонено всі заходи, за винятком заходів у «секторі професійної культури та спорту»

Повинні бути виділені місця для можливого споживання на місці, необхідно носити маску FFP2 – усередині та зовні. Крім того, з понеділка у приміщенні діють загальні вимоги щодо маски, якщо в кімнаті перебуває більше однієї особи. Адвент-ринки можуть мати місце, але застосовуються вимоги до маски та заборона на харчування та напої.

Міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштейн (Зелені) оголосив у п’ятницю, що медичні працівники мають пройти вакцинацію

Імунізація має бути зроблена не тільки лікарям та медсестрам, але й усьому персоналу Проте питання, як реалізація має виглядати у конкретних датах і коли застосовуватиметься обов’язкова вакцинація, все ще залишається відкритим. Медична асоціація схвалила та підтримала цей захід.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України