Новини з Австрії

В Австрії поліція зможе діяти більш оперативно в разі порушення вимог 3G

Міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштейн (Зелені) видав нову постанову відповідно до Закону про заходи щодо боротьби з Covid-19

Воно вступило в силу о півночі в середу. Відповідно до цього поліція зможе діяти більш оперативно в разі порушення вимог 3G (наприклад, в барах). Новий режим поширюється як на жителів Австрії, так і на туристів.

До сих пір діяв відповідний регламент покарання, наприклад, за відсутність запропонованої маски прямо на місці. Однак в разі порушень 3-G раніше доводилося порушувати адміністративну справу.

Зараз це закінчується. Відтепер 90 євро повинні виплачуватися за «відсутність доказів низького епідеміологічного ризику», і, як і раніше, за «відсутність щільно прилягає механічного захисного пристрою, який закриває область рота і носа». Таким чином тепер поліція може на місці виписувати протокол в ресторанах, відкритих басейнах або в перукарнях за відсутність при собі вищевказаних доказів.

Для довідки. Спочатку планувалося також покарання за в’їзд в Австрію без маски або сертифіката. Ця інформація виявилася невірною і з тих пір була виправлена ​​відповідним чином.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України